a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z #

Tıbbi Birimler

Acil Servis

Acil Servis

Hastanemizin Acil Servis bölümü, uzman ekip kadrosuyla 24 saat kaliteli hizmet vermektedir.
Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Yedikule Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Anestezi ve Yoğun Bakım ekibi hasta sağlığı, konforu ve güvenliğinin öncelikle sağlanmasını ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda ameliyathaneler ve yoğun bakımlar dünya standartlarında teknolojiyle donatılmıştır.
Beslenme ve Diyet

Beslenme ve Diyet

Bireysel beslenme danışmanlığı, kişinin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan beslenme programı anlamına gelir.
Cocuk Cerrahisi

Cocuk Cerrahisi

Anne karnında gonadların göçü sırasında oluşan kasık kanalının doğuma yakın kapanamaması sonucu oluşur ve ömür boyu açık kalır. Bu hastalarda, ağlama, ıkınma , öksürme gibi karın içi basıncının arttığı durumlarda veya üst solunum yolu enfeksiyonu sırasında kasıkta şişlik ortaya çıkabilir..

Cocuk Hastalıkları (Pediatri)

Cocuk Hastalıkları (Pediatri)

Sağlam Çocuk ve Yenidoğan İzlemi

Yenidoğan ve çocuk takibi, doğum anından ergenlik dönemi bitinceye kadar devam eden süreçte çocuğun sağlığını ve gelişimini belirlenmiş aralıklarla düzenli olarak izlenmesini ve gerekli koruyucu önlemlerin alınmasını kapsar. .

Dahiliye

Dahiliye

Sağlıklı ve dengeli beslenmenin sağlığımız üzerine etkileri büyüktür. Toplumda sık karşılaşılan uzun süren yorgunluk, halsizlik, yaygın vücut ağrısı, aşırı uyuma, dikkatsizlik ve odaklanamama gibi rahatsızlıkların nedenlerinin en başında dengesiz ve sağlıksız beslenme gelmektedir.

Dermatoloji

Dermatoloji

Günde ortalama 100 - 150 adet saçın dökülmesi normaldir. Bundan daha fazla bir dökülme var ise bunun araştırılması gerekmektedir. En sık dökülen saç dökülmesi nedeni.....

Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji

Enfeksiyon Hastalıkları ve Mikrobiyoloji

GRİP: İnfluenza virüsleri ile ortaya çıkan enfeksiyondur. Grip olan kişilerin konuşması, hapşırması veya öksürmesi sırasında havaya saçılan damlacıkların solunması ile...

Estetik ve Plastik Rekonstrüktif Cerrahi

Estetik ve Plastik Rekonstrüktif Cerrahi

Meme büyütme ameliyatları, meme dikleştirme ameliyatları, meme küçültme ameliyatları, meme asimetrisi düzeltme, meme ucu estetiği, çökük meme ucu düzeltilmesi, liposuction (yağ emme) yanında erkeklerde de jinekomasti (meme dokusu) düzeltme ameliyatları yapılmaktadır.

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

• Osteoporoz (Kemik Erimesi)

Osteoporoz, kemiklerin kütle kaybetmesine yol açan ve en yaygın görülen kemik metabolizması hastalığıdır...

Gastroenteroloji ve Hepatoloji

Gastroenteroloji ve Hepatoloji

• Endoskopik İşlemler (Gastroskopi, Kolonoskopi)
• Kapsül Endoskopi
• ERCP
• ENDOSONOGRAFİ (Endoultrasonografi)

Genel Cerrahi

Genel Cerrahi

Kelime anlamı içe bakma olan endoskopi, sindirim sistemi hastalıklarının tanısında önemli bir yer tutmakta olup birçok hastalık için de teşhiste altın standarttır..

Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz

Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz

Öksürük solunum hastalıklarının en sık görülen belirtilerinden biridir. Polikliniklere, hastaların % 3-40'ı öksürük yakınması ile başvururlar. Hastaların büyük çoğunluğu kadındır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kadın Hastalıkları ve Doğum

Gebelik Takibi

Gebelik takibi, gebeliğin tespitinden itibaren doğuma kadar olan sürede anne ve bebeğin sağlık durumunu değerlendirip, gebelik bakım planını oluşturmak , ortaya çıkabilecek sorunları...

Kardiyoloji

Kardiyoloji

Ateroskleroza (Damar Sertliği) bağlı olarak koroner damarlarda darlık ve tıkanmalar oluşabilir. Bunun sonucu efor sırasında kısıtlayıcı göğüs ağrısından akut miyokard infarktüsüne (kalp krizi) kadar...

Kulak Burun Boğaz

Kulak Burun Boğaz

Üst solunum yolu burun ve yutaktan ve gırtlaktan oluşmaktadır. Üst solunum yolu hastalıkları genellikle bu bölgelerin iltihaplanması sonucun da oluşan duruma, üst solunum yolu enfeksiyonları denilmektedi..

Nöroloji

Nöroloji

Alzheimer

Alzheimer Nedir?
Alzheimer hastalığı, beyinde sinsice başlayan, kronik, beyin hücrelerinin harabiyeti ile sonuçlanan bir hastalıktır.

Nöroşirurji

Nöroşirurji

Nöroşirurji bölümümüz, rutin ameliyatların yanında bilgi, teknoloji ve beceriklilik açısından özellik isteyen ameliyatları, modern cerrahide kullanılan teknik ve ekipmanla başarıyla yapmaktadır.
Ortopedi ve Travmatoloji

Ortopedi ve Travmatoloji

Artroplasti hastalıklı ve fonksiyonlarını kaybetmiş bir eklemin cerrahi yolla yeniden şekillendirilmesi veya oluşturulmasıyla tekrar iş görebilir hale getirilmesidir...

Psikiyatri

Psikiyatri

İki uçlu bozukluk (bipolar bozukluk, eski adıyla manik-depresif hastalık) iki ayrı hastalık dönemleriyle karakterize bir ruhsal bozukluktur. Bu hastalık dönemlerinden bir tanesinde...

Psikoloji

Psikoloji

Travmatik bir yaşantı/olay sonucunda kişinin yaşadığı kaygı bozukluğu tepkisidir. Hayatın doğal akışında aksamaya sebep olan, günlük rutini bozan, yoğun bir stres etkisinin hissedildiği, yaşamsal tehdit içeren, kayıp ve.....

Radyoloji

Radyoloji

Endişelerinizi tüm boyutlarıyla izliyoruz!
Artık mamografi çok daha konforlu ve güvenilir.
Dünyanın en az ışın veren Tomosentez Dijital Mamografi Sistemi ile üç..

Uroloji

Uroloji

Prostat büyümesiTedavisi
Şikâyetleri hayat kalitesini çok etkilemeyen hastalar 1 yılı geçmeyen aralıklarla herhangi bir tedavi gerekmeden takip edilebilirler.

Yoğun Bakım

Yoğun Bakım

Kritik durumlarda devreye giren farklı Yoğun Bakım ünitelerimizde çok üst düzeyde tıbbi ve teknik donanım içeren cihazlara ve akademik kadromuzla 7 gün 24 saat hızlı ve kaliteli hizmet verilmektedir.

RANDEVU AL