E-Dergi   Hastanemizi Gezin   iletişim whatsapp0549 610 11 75   Online Randevu0850 811 50 52  

Kulak Burun Boğaz (KBB)

Kulak Burun Boğaz polikliniğimiz güveni en ön planda tutan,kaliteli sağlık anlayışımızla ileri teknolojinin desteğiyle muayenelerin,tüm tetkik ve tedavilerinin gerçekleştirildiği modern bir kliniktir.Endovizüel sistemle kulak,burun,boğaz muayenesi yapılıp ilginç vakalar DVD kaydı yada videoprinterden kaydedilebilmektedir. Ayrıca kulak muayenelerinde cerrahi mikroskop altında buşon, salgı ve yabancı cisimlerin temizlenmesi yapılmaktadır.

Polikliniğimizde aşağıda belirtilen başlıca hastalıkların teşhis ve tedavileri yapılmaktadır;

*Kulak iltihapları ve hastalıkları
*İşitme kayıpları
*Baş dönmesi,denge bozuklukları
*Burun tıkanıklığı
*Sinüzitler
*Burun kanamaları
*Alerjik burun hastalıkları
*Boğaz hastalıkları
*Horlama ve apne
*Tükürük bezi hastalıkları
*Yüz felci
*Yutma bozuklukları
*Ses ve konuşma bozuklukları
*Baş ve boyun kanserleri

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.


                        

e-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

Bilançolar | Gelir Tablosu ve İktisat 2017 | Gelir Tablosu ve Bilanço 2018


Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlar Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ ne aittir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda hastanemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin onayı olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık onayı olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.