ÇAĞRI MERKEZİ:  444 50 52      
 WHATSAPP RANDEVU HATTI:  0549 610 11 75      

Psikiyatri / (Erişkin)

Hastanemiz bünyesinde çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik psikolojik destek hizmetleri kapsamında hastalar ruhsal, bilişsel, davranışsal ve gelişimsel açıdan değerlendirilmektedir.

Psikiyatri kuşkusuz tıbbın en eski ve en önemli dallarından biridir. Günümüzde, dünya ölçeğinde üzerinde en çok araştırma yapılan, yeni tedaviler geliştirmek için en çok para harcanılan tıp alanlarının başında gelmektedir. Tüm bunlara rağmen , yetersiz veya eksik tedavi ya da tedavi hizmetlerine ulaşmada güçlük nedeniyle psikiyatrik rahatsızlıklarda kronikleşme ve buna bağlı olarak iş gücü kaybı ve bireysel yetilerin yitimi sıklıkla rastlanılan bir durumdur.

Modern hayatlara geçiş, hızlı şehirleşme ve göç ile sosyal bağların zayıflamasının yanı sıra ekonomik darboğaz ve krizler de ülkemizde psikiyatrik rahatsızlıkların yaygınlaşması için uygun bir zemin yaratmaktadır.

Kliniğimiz, psikiyatrik rahatsızlıklar ve bunların tedavileri üzerindeki var olan önyargıları yıkmayı, hasta ve yakınlarına, böylesine sıkıntılı ve duyarlı oldukları bir anda, kendilerini güvende hissetmelerini sağlayacak huzurlu bir ortam ve üstün hizmet kalitesini sağlamayı amaçlamaktadır.

Kliniğimiz yüksek güvenlik ve konfor standartlarını karşılayacak şekilde, en modern psikiyatri kliniği mimarisi trendlerine uygun olarak inşa edilmiştir. Renkler ve malzemeler hastanın kendini rahat hissetmesine katkıda bulunacak şekilde özenle seçilmiş, aşırı uyarıcı olabilecek ses ve ışık fazlalığından kaçınılmıştır.

Psikiyatri kliniğinde çalışacak olan yardımcı personel özel olarak seçilmiş ve eğitilmiştir. Personelimiz, tedavinin gerekliliklerini, hasta ve yakınlarının insani ihtiyaç ve beklentilerine özen göstererek uygulamayı en temel hedefleri olarak görmektedirler.

Deneyimli klinik tedavi ekibimiz, güler yüzlü yardımcı personelimiz ve üstün mahremiyet, konfor ve güvenlik standartlarımızla , hastanemizde şifa bulacak olan her hasta büyük mutluluğumuza sebep olacaktır.

Psikiyatri Bölümlerimiz

Depresyon

Takıntılar (Obsesif kompülsif bozukluk)

Uyuşturucu Madde Bağımlılığı

Alzheimer Hastalığı

Alkol Bağımlılığı

Uyku Bozuklukları

Çocukluk Çağı Ruhsal Problemleri

Sosyal Fobi

Ergenlerde Madde Bağımlılığı

Şizofreni

Bipolar Bozukluk (Manik Depresif Hastalık)

İlişki ve Evlilik Sorunları

Bilgisayar ve İnternet Bağımlılığı

Panik Bozukluğu

Psikiyatri / (Erişkin)

  • Default
  • Title
  • Date
  • Random

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

Surp Pırgiç Twitter' da

surppirgic Opr. Dr. Muharrem ÖNER Hastanemiz Genel Cerrahi Polikliniğinde hizmete başlamıştır. #sağlık #hekim #genelcerrahihttps://t.co/H3H6PqD2nC
surppirgic Opr. Dr. Nadir Adnan HACIM Hastanemiz Genel Cerrahi Polikliniğinde hizmete başlamıştır. #sağlık #hekimhttps://t.co/8NbdVi2EHP

Bizimle Paylaşın

Hastanemizde aldığınız hizmetlerden bir sıkıntı yaşadınız mı? Veya bir öneriniz mi var? Bizimle tüm düşüncelerinizi, taleplerinizi Görüş ve öneri formumuz aracılığıyla paylaşabilirsiniz...

GÖRÜŞ & ÖNERİ FORMU

Bizi Takip Edin!