Hastanemizi Gezin   iletişim whatsapp0549 610 11 75   Online Randevu0850 811 50 52  

Bıçaksız, yarasız böbrek taşı tedavisi.

böbrek taşı tedavisi, böbrek, böbrek taşı, taş kırma, böbrek taşı kırma, urs

Fleksible Üreterorenoskop (URS) yöntemi yardımıyla böbrek taşları, ciltte hiçbir kesi yapmadan temizlenebilmektedir. Standart rigid üreterorenoskop ile idrar kanalının orta bölümündeki taşlara müdahale edilebilirken, fleksible üreterorenoskopun hem ince çaplı olması, hem de ucunun kıvrılarak tüm darlıklardan ve engellerden geçebilmesi sayesinde böbreğin içinde hatta böbreğin alt kesimlerindeki taşlara da müdahale edilebiliyor. standart rigid üreterorenoskop ile taşın böbreğe kaçması durumunda müdahale etme şansı yok iken, fleksible URS ile %100 e varan oranlarda taşlar temizlenebiliyor.Fleksible üretererenoskop ile böbrek taşlarınızdan kurtulduktan sonra aynı gün evinize dönebilir, ertesi gün işe başlayabilirsiniz

Hasta ve Ziyaretçi Hakları

Yedikule Surp Pırgiç Hastanesi size aşağıda açıklanan haklarınızı sağlamaktadır. Sağlık görevlileri ve diğer çalışanlarımız, haklarınızın bilincinde olup size saygıyla hizmet sunarlar.

E-Bülten Üyeliği

Haber ve duyurular için üye olun

                        

Bilançolar | Gelir Tablosu ve İktisat 2017


Bu web sitesinin isim hakları, içeriği, şablonu, tasarımı ve site içindeki tüm dokümanlar Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi’ ne aittir. Site içerisinde yer alan sayfalarda aksi belirtilmediği sürece, hiçbir doküman, sayfa, grafik, tasarım unsuru ve diğer unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz, başka yere taşınamaz, alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne şekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizinleri için kullandıkları geçici bellek kayıtlarından alınmış olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda hastanemizin tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. Hakları saklı tutulmuş eserler, sahiplerinin onayı olmadan hiç bir suretle çoğaltılamaz, alıntı yapılamaz, yayınlanamaz, başka bir yerde kullanılamaz. Site içinde yer alan dokümanlar, Site Yöneticisinin önceden verilmiş açık onayı olmaksızın başka siteler ya da medyalara kopyalanamaz.